نتایج جستجو برای عبارت :

رسید مژده که آمد بهارو سبزه دمید

بعد از اینکه تست های حسابان و زدم و تحلیلشون کردم ( مثل اینکه سال و با درس خوندن شروع کردم D:) بعد رفتم سراغ فیلم دیدن 
جنایات گریندل والد ( حالا مفصل راجبش حرف خواهم زد ولی خیلی از از چیزاشو دوست داشتم  ) و چهارتا اپیزود از فصل دوم arrow رو دوباره دیدم ( من بشدت این سریال رو دوست دارم ولی به طور کلی ممکنه اعصابتونو خرد کنه ..) 
و خب ساعت یک و و ده دقیقه شد  و چشمام دیگه یاری نمیکرد و تیر میکشید اما باید میرفتم با سبزه و نون میومدم داخل ( به اصطلاح سالی م
جامه ی سبزه و گل 
رقص پروانه و شور و احساس 
نغمه ی مرغ سحر 
و شکوفایی گل بر ساقه 
مژده ای دل که بهاران امد 
باز کن پنجره را 
 به تماشا بنگر 
موسم چهچه بلبل 
به گلستان امد 
مژده ای دل که بهاران امد 
زندگی را به تماشا بنگر 
که خدایی ایست  همین نزدیکی 
روی یک فصل بهار 
به شکوفایی احساس گل و جرعه اب
درتراود پس فصلی بوران 
نفس لاله سرخ در گلدان
موسم عطر بهاران آمد 
مژده ای دل که بهاران آمد 
شاعر:::محمد علی خالقی 
خب من سلیقه م عوض شده.
قبلنا دختر سفید و پسر سبزه مانند دوست داشتم.

الان هم دختر سبزه و هم پسر سبزه دوست دارم :)
خدایی دخترای سبزه خیلی ناز و خوشگلن. خیلی.

من اگه لپام قرمز نبود و چال نداشتم قطعا میرفتم برنزه میکردم. دخترای سبزه نازن. خوشگلن.
«شونزده کیلو و نیم. با پونزده کیلویی که از قبل آوردی، می‌شه سی و یک کیلو و نیم - ۱۶ تومن. »
کتاب‌ها را از روی ترازو برمی‌دارد.
«سوادت رو به چند می‌فروشی؟»
می‌خندم - «بعد سال کنکور نیازی بهشون ندارم.»
«تازه اول راهی. من با ارشد حقوق کجا دارم کار می‌کنم؟ تو آشغال دونی. سبزه می‌خوای یا ماهی؟»
« سبزه.»
...
سی و دو کیلو کتاب تست، در برابر سبزه نوروز. باشد که بیاندیشید... تا سبزه‌ی تست ما تماشاگه کیست؟
«سبزه بدم یا ماهی؟»
بوی گیسوی یار می آید
نخل صبرم به بار می آید

چه نشستید؟ مژده ام بدهید
هم قطاران! بهار می آید

به تماشای ما بهار شگرف
با دو چشم خمار می آید

روشناییّ طلعتش سوی
من شب زنده دار می آید

عالم خفته می شود بیدار
بس که داد و هوار می آید

بلبلان مست و عربده خوانان
سر این رهگذار می آید!

سینه جر داده غنچه و در دست
تیزی تیغ و خار می آید!

ماه طلعت برای بار سی ام
بر سر سبزه زار می آید...

فکر ننما که سال نو این بار
با گرانیّ پار می آید

گرچه رویین تن است این
آن سبزه‌ کز ضخامت سیمان گذشت‌
و قشر سنگی را
در کوچه‌ی شبانه‌ی بابُل‌
تا منتهای پرده‌ی بودن‌ شکافت‌
آن سبزه زندگانی بود...
#طاهره_صفارزاده

جهان پیوسته تا کی بر مدار ظلم می گردد
مگر در هم بریزد رادمردی این توالی را
#فاضل_نظری
آب زنید راه را هین که نگار می‌رسد
مژده دهید باغ را بوی بهار می‌رسد

راه دهید یار را آن مه ده چهار را
کز رخ نوربخش او نور نثار می‌رسد

چاک شدست آسمان غلغله ایست در جهان
عنبر و مشک می‌دمد سنجق یار می‌رسد

رونق باغ می‌رسد چشم و چراغ می‌رسد
غم به کناره می‌رود مه به کنار می‌رسد

تیر روانه می‌رود سوی نشانه می‌رود
ما چه نشسته‌ایم پس شه ز شکار می‌رسد

باغ سلام می‌کند سرو قیام می‌کند
سبزه پیاده می‌رود غنچه سوار می‌رسد

خلوتیان آسمان تا چه
ِمی برای همه ی اهل خرابات رسیدروح بر پیکر بی جان عبادات رسیدمژده بر اهل جهان قبله ی حاجات رسیدروی دست شه ما شاه کرامات رسید مژده میلاد علمدار مناجات رسید

سحر پنجم شعبان مه شعبان آمدپنجم ماه چرا ماه نمایان آمد؟!با لبی خنده کنان جان حسین جان آمدبا نمایان شدنش عشق به اثبات رسیدمژده میلاد علمدار مناجات رسید

باز هم خنده به روی لب ارباب آمد حضرت خون خدا را خلفی ناب آمدآن که زد طعنه به رخساره ی مهتاب آمدبعد بابا به زمین محیی اموات رسیدمژده میل
اگر شما میشناسیدش از طرف بهش یک آفرین کشدار بگویید.یک بابا دمت گرم جانانه،یک خیلییییی خلاقی پر از هیجانبه کی؟
به همین انسان خلاقی که پیشنهاد داد امسال به جا سبزه هایی که حاصل گندم و جو و عدس و ماش و...هستند،گلفروشی ها
و بساط ماهی فروشی های کنج خیابان پر بشود از سبزه هایی که حاصل هسته های پرتقال و لیمو و نارنگی هست.
و این یعنی کمک به محیط زیست،یعنی صرفه جویی توی گندمی که غذای اصلی یک سرزمین هست
پس لطفا
امسال شما هم سر سفره هفت سین خودتان از این س
برای اینکه بتوانید بهترین رنگ مو را با توجه به پوست سبزه تان انتخاب کنید باید بدانید پوستتان تن سرد دارد یا گرم، با دانستن این موضوع میتوانید رنگ مویی انتخاب کنید که زیبایی پوست تان را بیشتر کند اما از کجا بدانیم پوست مان تن سرد دارد یا گرم؟
برای تشخیص سرد یا گرم بودن تن پوست تان میتوانید از طلا و جواهرتان کمک بگیرید به این صورت که اگر نقره به شما بیشتر می آید و بیشتر جلب توجه میکند یعنی تن پوست تان سرد است اما اگر طلا به رنگ پوست تان بیشتر می
من هیچوقت سبزه ای را به یادتو گره نخواهم زد ، نمیخواهم گره ای به کار دنیا بیندازم و تو را آرزو کنم ... مادر میگوید قدیم ها اینطور بود سر سفره های عقد تمام گره هارا باز میکردند که  بخت عروس و داماد پر از گره و جدایی نباشد... از کجا معلوم که این سبزه گره زدن ها بختمان را گره نزند و تمام نقشه هایمان را نقشه بر آب نکند ؟! از کجا معلوم تمام این بودن و نبودن های اجباری و رفت و آمد های اتفاقی زیر سر این گره های زمخت نباشد ؟! مثل همان ماجرای سفره ی عقد و بخت و
شیعیان مژده مهدی چه عیان می آید/بوی بهبود زاوضاع جهان می آید/هرکجامی نگری نام نکویش پیداست/ناگهان لطف خدانورفشان می آید/بنگرمنطقه را شام وعراق و لبنان/ازیمن جلوه حق مژده رسان می آید/قدس شدمنتظرش رفتن دشمن پیداست/ذلت قوم یهودی به میان می آید/گشته ایران ولایی همه اش لشکراو/رهبری عزت این عصرو زمان می آید/کعبه آماده شده کرببلا منتظرش/عشق معبودنگربادل وجان می آید/وقت نابودی دشمن ز حوادث پیداست/نام مهدی همه جا وردزبان می آید/این حوادث بدهد بازشت
با دیدن عکس های این مطلب می تونید ایده هایی قشنگ برای کاشت سبزه عیدتون بگیرید... اگه هنوزم سبزه سبز نکردین نگران نباشین چون هنوز وقت هست و می تونید سبزه گندم که زود در میاد بکارید. پس در ادامه مطلب این ایده ها رو ببینین:

ادامه مطلب
ننگ دائم بررژیمی غاصب و ویرانگراست/از ستمهای فراوان صهیونسیتی ابتر است/دشمن اسلام وقرآن یا ولایت بوده است/ریشه اش بایدبخشکد مژده پیغمبراست/ما همه آماده باش فتح خیبر میشویم/بهراو هردم مهیا ذوالفقار حیدراست/قبله گاه اول مامسجدالاقصی اسیر/دست یک قوم ستمگرآن بنای برتراست/وحدت وآمادگیها آرمان روز قدس/بهرآزادی آنجا مژده های رهبر است/باظهور ناب مهدی قدس میگردد خلاص/سوی اسلام وولایت اونشان کوثراست/
رفته فیسبوک و اینستاگرم دراز رو (همون که کیرش کلفت بود) چک کرده.

میگه این پسره که سبزه هست، چرا میگفتی سفیده.
بهش میگم الان سبزه شده خر گاو. اون دوره ای که من باهاش اشنا شدم سفید بود.
بعدم موهاشو رنگ مییکرد که من دوست نداشتم.
بغدم خیلی زیاد سطحی و کودن بود. هم خیلی باهوش بود هم خیلی کودن بود. هوش اجتماعی داغون. دراز بی مصرف.
خیلی شبیه کوروس و انتونیو باندراس بود، ولی کودن بود کودن. کودنننننننن.
اره اگه سبزه میبود، و باهوش، و موهاو هم رنگ نمیکرد ص
مرگ اسرائیل غاصب مژده ای قرآنی است/ریشه کن گرددیهودی ظالم و شیطانی است/غرب وآمریکای خائن حامی قوم یهود/جسم اومثل سعودی هیکلی حیوانی است/از جنایات زیادش شدفلسطین داغدار/بهرنابودی دشمن لشکری انسانی است/قبله گاه اول ما دست قومی کافراست/محو اسرائیل غاصب مژده ای رحمانی است/سخت شد بهرفلسطین دوره آخرزمان/بعد نابودی آنهاموسم آسانی است/وحدت وگنج بصیرت رهگشای مسلمین/باولایت تاشهادت گلشنی ایمانی است/چون سلیمانی ایران ضربه بردشمن زده/دائمابردشمن
آموزش و کاشت سبزه برای نوروز امسال
آموزش انواع سبزه برای عید بهتر است از قبل این کار را انجام دهید تا برای عید آماده باشد و
دیگر نزدیک عید برای سبزه دغدغه و عجله نکتید و همچنین وقتی سبزه عید را درست می کنید از
الان تا عید قشنگ به فرم دلخواهتون می رسد و زیبایی سبزتون چند برابر می شود. سبزه عید یکی
از سین های سفره هفت سین است.
سفره هفت سین هم یکی از رسوماتی است که قبل از سال تحویل ان را درست می کنیم که سبزه هم
جزو آن می شود. شما با این کار هنر خانه د

پسرای سبزه منو واقعا راحت میتونن از راه به در کنن.

چرا آخه؟
سان آو بیچز.

این به این منزله نیست که به همه اینها من پا میدم.
ولی هر بار که اینها رو رد میکنم، خودم درد میگیره قلبم.

دقت کنین پسرهای سبزه ایرانی فقط.
نازززززن.

اغلب موهاشون صافه،
چشماشون میزنه بیرون از صورتشون.

خوشگلننننن.

بمیرین.

بمیرم راحت شم.

امشب چه شبی است بهتر از یک دهر است
آواز جهان مژده از صد بهر است
صد بهر به گوش این جهان یک راز است
وآن راز محمدی پسند، آن ساز است
آن راز دهد مژده به هر دل ای دوست
بر گوش جهان نغمه ی یا الله است
امشب شب مهمانی و شب، شوق و نداست
تا صبح به گوش ماه،قل هو الله است
یا حق کنم از بهر سجود خوش اقبال
من عاشقم و حاجت این شب یاد است
امشب شب قدر و شب فتوا و دعاست
ای مونس من، عشق همه ثار الله است
خونی که شده جاری ز بوی الله
دارد این ندا که یار ما قران است
 شعر سلاله‏ ى طه‏ 
محمدتقی براتی
مژده که میلاد منجى بشر آمد
فُلک هدى را دلیل و راهبر آمد
مژده که آمد خدیو عالم امکان  
حجّت برحق امام منتظر آمد
مژده که خورشید تابناک ولایت
بر فلک عدل و داد، جلوه‏ گر آمد
نیمه شعبان رسید و منتظران را 
شام غم افزاى انتظار سر آمد
  مایه‏ ى اعزاز رهروان شریعت
مُحیى احکام و فخر بوالبشر آمد
نخل ولایت بر این شکوفه‏ى عصمت 
بار دگر سرفراز و بارور آمد
دیده‏ ى نرجس بر آن جمال دل آرا
گویى بر قرص مه نظاره‏گر آمد
حجّت ثا
یکی از نشانه های حیات دوباره ، سبزه عید است و کاشتن آن در عید نوروز و گذاشتن در سفره هفت سین یکی از دغدغه های مهم خانم های خانه دار است ، کم کم به سال نو نزدیک می شویم تصمیم تان برای کاشتن سبزه امسال چیست؟
اکثر مواقع سبزه عید را با بذرهایی همچون عدس ماش ، گندم شاهی می کارند چنانچه در جستجوی یک ایده ناب و جدید برای کاشتن سبزه عید سال 99 هستید ما در سایت نمناک سبزه تخم کدو را پیشنهاد می کنیم که به راحتی می توانید آن را درست کنید و به عنوان یک سبز
وفرمود:(وَاَلّواستقامواعلی الطریقهِلاسقیناکُم ماءًغَدقا ): چرااستقامت برطریقت نداردتاآب فراوانی به آنهابدهیم.(جن/16) چه مژده بزرگی است ازجانب خداوندتبارک وتعالی به بندگان مؤمنی که برطریقت حق استقامت ورزیده ودربند اوامرنواهی اوهستند، به راستی این مژده هرنوع غم وترس وخوفی راازبین ببردوآنهارابه مرتبه والایی می رساندکه ازبهشتیانی باشددراثراین صبرواستقامت واخلاص به مقام بندگی رسیده انددرودبرشماوخوشابه حالتان ای مؤمنان، خدامندتبارک…
ا
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بینیها
دو نفر با هم حرف می زدند یکی خدا و دیگری بنده. بنده در سبزه زار با وسعتی بود که ارتفاع و پر پشتی علف ها اجازه نمی داد به ذهنش خشک شدن و برهوت را تصور کند...اما در یک آن، همه چیز خشک شد و دیگر از علفزار خبری نبود... دلش گرفت و در حیرت فرو رفت.
نیکوترین کار را همکلام شدن با خدا دید...هر کلامی، بر سرسبزی و خرمی اضافه میکرد....اینبار همه جا پر از گل و سبزه بود اما عمر گلها ابدی ...مدتی بعد خوا
مژده   مژده
این با همه فرق دارد
شارژ ویژه همراه اول کاملاریگان
 فقط برای دریافت شارژکافیه است کد 114701را به سر شماره 309203ارسال کنید و در مرحله دوم کدی را که براتون میاد به همون سرشماره یعنی 309203ارسال کنید
پس از ان بسته براتون فعال میشه و کاملا رایگان میباشد
⚡شانستون رو امتحان کنید⚡
هیچ کس تنها نیست   همراه اول
‍‍‍نشر دهید تا دوستانتان نیز سهیم شوند‍‍‍
یه‌روز میاد بهارو پس می‌گیریمگلدون زخمیو رو دس می‌گیریمیه‌روز میاد شکوفه‌ها وا میشنحیاطامون پاک و مصفا میشنهی نگو پس بهار ما کی میشه؟زمستونم دوره داره، طی میشهبهار میاد که گل‌فشونی کنهکه باغچه رو‌ ضدعفونی کنهزنبورا از گلا عسل می‌گیرنپروانه‌ها همو بغل می‌گیرنکلیدِ خنده می‌ره تو گوشمونوامیشه این قفلای آغوشمونبدون ترس و بی‌اجازه فورنبوسه‌ها روی گونه‌ها می‌شینن..بد شده بودیم همه‌مون قبول کنبه خاطر یه لقمه نون قبول کنهرکسی فکر ب
توجه                                                     توجه
مژده مژده
دوستان اولین کتاب داغ داغ داره آماده میشه به نام حتی برای یک دقیقه
مجموعه ای از داستان افراد نا امید و در اخر بسی امید است که برای یک دقیقه هم که شده کاری که نکردن و پشیمونن انجام میدن ....
منتظر باشید 
به زودی
قناری های دشتمون، اومدن
امروز که همراه برادرام، برای سمپاشی مزارع رفتن منم رفتم، دیدمشون
پروانه ها هم...
درختا هنوز سر سبز نشدن
اما دشت چرا...حتی روی کوه ها هم میشه طراوت بهار رو به وضوح دید
هرچند پشت این کوه ها، قله های کوه های بزرگتر عقبی، پوشیده از برف هستن و آدم تو یه منظره واحد میتونه دو تا فصل زمستون و بهارو با هم ببینه
میخواستم از یه آشیانه پرنده روی درخت براتون عکس بذارم، که چون درخت مال همسایه بود واجازه نگرفته بودم، عکس ننداختم
کود کامل 20.20.20 یا 18.18.18 برای بیشتر گیاهان آپارتمانی کود 12.12.36برای گیاهانی که گل میدن کود 3.11.38 برای کاکتوس ها کود18.18.18 برای ازدیاد شاخ و برگ#اندازه_مصرف_کود کودهایی که به صورت پودر بوده یک قاشق چایخوری در یک لیتر آب حل کرده و بصورت ابیاری به هر گلدان بصورتی که مقداری آب از ته گلدان خارج شه بدید(هرماه بهارو تابستون) کوددهی از بهار تا اواسط پاییز هرماه انجام شه و زمستون کود ندید
سلام سلام سلام خوبین؟؟ خوشین؟؟ سلامتین؟؟
امیدوارم این چند هفته ای که نبودم به کامتون بوده باشه و خلاصه کولاک کرده باشین
خب دیگه به ثانیه های پایانی سال 98 رسیدیم(البته هنوز 12 ساعت مونده برای سال تحویل)
به نظرم کلا امسال سال خوبی نبود به طور کلی،خدا کنه سال 99 یه سال خیلی خوب برای همه مخصوصا کتکوریا باشه و بترکونن
منم تو این چند هفته همچین بگی نگی مثل ماه قبل خوندم و رشدی نداشتم،دقیقا روی یه خط صاف...
تا شنبه هم قرار نیس دیگه درس بخونم میخوام یکم

فراخوان شغل اینترنتی
مژده مژده
✅شغل اینترنتی پاره وقت✅برای تمام اقشار جامعه ✅بدون محدودیت زمانی و مکانی✅شغل دوم✅با درآمد بالا و تضمینی✅تسویه‌ی روزانه✅با درآمد روزانه حداقل 200 هزار تومن✅به همراه پشتیبان آموزشی✅فقط با یه گوشی در منزل خودتونفرصت محدود
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و مصاحبه‌ی رایگان با آیدی تلگرام زیر در ارتباط باشید.@Z_porheshmati
آفتاب شب یلدای منی مهدی جان/آشنای دل و رویای منی مهدی جان/گریه دارم زفراقت همه جاباغصه/مونس خلوت زیبای منی مهدی جان/اشک بازمزم چشمان بخروشد دائم/مرهمی ازبر فردای منی مهدی جان/مژده آل نبی صبح وصال مولاست/درجهان رحمت وآقای منی مهدی جان /نائبت زمزمه یاری تورا دارد/سیدو سرور ومولای منی مهدی جان /شب طولانی ظلمت برسد رو به تمام/هدف ومژده عقبای منی مهدی جان /دشمنانت همه جا ظلم وستمها دارند/صاحب کل دعاهای منی مهدی جان /میرسد روز فرج مژده دیدار ووصال/
دانلود کتاب مهارت های زندگی حسین خنیفر

دانلودفایل

تقریباً ۶۳٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۳۶ ثانیه) اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبمهارت های زندگی - دکتر حسین خنیفر ودکتر مژده پور حسینی ...https://panteashop.ir › مهارت-های-زندگی-دکتر-حسین-خنیفر-ودکتر۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - مهارت های زندگی - دکتر حسین خنیفر ودکتر مژده پور حسینی زندگی و احساس زندگی کردن با زنده ... دانلود رایگان کتاب|دانلود کتاب صوتی| پانته آ.دانلود کتاب مهارتهای زندگی | کتاب روانشنا
اگه از توی خونه موندن خسته شدید،اگر مثل من از پشت پنجره به نظاره ی بهار نشستین؛اگر بوی گل و سبزه و هوای لطیف و خنک هواییتون کرده که از خونه بیرون بزنید ؛ بهتون نمیگم که بیرون نرید.همینطور نمیگم که برید.چون احتمالا به دلایلی مجبور شدید که توی این مدت از خونه بیرون برید.اونموقع حتما مثل من با تمامِ وجودتون حس کردید که "هیچی" مثل قبل نیست.هممون حس کردیم که کثافت از شهر خلوت و بی عبور و مرور میباره.حس کردیم که از دیدن ادمها خوشحال نمیشیم و ازشون ف
سبزه به ناز می آید محرم راز می آید
نخور غصه خدا جان مهربانه
میان ما و تو عهد و نشان است
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
خیلی حرص می‌خورم
از این همه بیشعوری ملت. میرن مسافرت، میرن خرید عید، میرن سبزه می‌خرن!!! حالا یک سال بدون سبزه نمی‌شد؟ می‌مردین؟ خودشون که به درک... ولی یکی شاید توو اون خراب شده بخواد رعایت کنه و نتونه از دست شما نفهما.

مسئله بعدی هم... من واقعا دوست داشتم رهبر و رئیس جمهور توو پیام نوروزی‌شون به مردم می‌گفتن، حتی خواهش می‌کردن، که توو خونه بمونن. ولی خب خیلی خوش‌بین بودم انگار. چی می‌شد می‌گفتن؟ مطمئنم عده خیلی خیلی خیلی زیادی می‌موند
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتم
.
_خب حالا از دانشگاه بگو به اون پسرهچی کار داریم
_شما کارهم نداشته باشید اون کار داره
سمیه صداش و تغییر داد و دهانش رو تغییر شکل داد
_خواهرم حجابت 
برادرم نگاهت 
خواهرم این کار برادرم اون کار
ایششششششش چندش
روز اول دانشگاه این مدلی تقریبا به سر شد 
مترو با مژده تقریبا هم مسیر بودیم تا یه جایی
از ناهار گذشته بود ولی خیلی گرسنمون بود رفتیم فست فودی و دلی از عزا درآوردیم
هم زمان با خوردن کلی حرف زدیم 
مژده خیلی خوب و شیر
این اهنگ کوروس و اهنگ ناز نکنش رو خیلی دوست داشتم.

کلا وقتی بچه بودم، قیافه دور و بر سی تا چهل و پنج سالگی کوروسو دوست داشتم.
سبزه بود
ناز بود.
بانمک بود
لبخند داشت
به نظر ساده و مهربون میرسید
(هیچوقت عاشق اندی نشدم نمیدونم چرا، شادی چون اسمش خارجی بود! میگفتم این از خود بی خود و جو زده هست، نگو بیچاره ارمنیه و اونها ازین اسما میذارن).

بهار میشه با تو شکوفه بارون

یکی از اقوام دورمون، از من کلی اولا بزرگتر بود، دور و بر سیزده سال، ثانیا قیافه
شدجهان مهیای مژده های رحمانی/تابشربه خود بیندجلوه های انسانی/حضرتش شکوه دین ازدرون قرآن است/باظهوراوآیدنعمت وفراوانی/دشمنان ماکم کم محواززمین گردند/چاره های سختی دنیابا سپهر آسانی/شیعیان عاشق هو یاوران بر مهدی/بابصیرت زهرادل رسدبه ایمانی/اهل بیت وقرآن هم منتظربه روز او/باحضورخود بخشد برجهان چه سامانی/ازبرظهوراو انقلاب ما برپاست/پیروان اوحاضر از یمن وایرانی/لشکری فراهم شد دررکاب رهبری اینک/مقتدای عالم شدسید خراسانی/ازبرای اومالک یا ز
پندی از نهج البلاغه: هشدار مژده است

«مَن حَذَّرَکَ کَمَن بَشَّرَکَ». (حکمت 59)ترجمه:کسى که تو را هشدار می دهد، مانند کسى است که به تو مژده مى دهد.
شرح:گاهى پدر و مادرها و بزرگترها و دوستان خوب و دلسوز از روى خیرخواهى و براى آن که ما را از انجام کارهاى بد باز دارند، مجبور می شوند به جاى نرمش و ملایمت، با لحنى تند و درشت هشدار دهند و ما را از کارى که مى خواهیم انجام دهیم بر حذر و بیمناک سازند.ممکن است بعضى افراد اینگونه بر حذر داشتن را خوش نداشته با
مژده‏ اى دل که به ما تاج سرى داد خداشب ما سوته دلان را سحرى داد خداسجده شکر به جا آر که از رحمت خویشتیر جانسوز دعا را اثرى داد خداشجر طیبه ى گلشن طاها را بازهم ثمر داده و هم برگ و برى داد خداتا که اسلام قوى گردد و الحاد ضعیفصدف بحر ولا را گهرى داد خدااى صبا فاطمه را مژده بده کز ره لطفصادق آل نبى را پسرى داد خدا
ادامه مطلب
  امام صادق ع فرمود جبرییل ع بر محمد ص نازل شد و گفت ای مجمد ص خدا ترا مژده میدهد بمولودی که از فاطمه متولد شود و امت تو اورا میکشند فرمود ای جبرییل سلام بپروردگارم مرا بمو لودیکه از فاطمه متولد وامتم اورا بک شند نیازی نیست جبرییل باسمان بالارفت وسپس فرود امد همان سخن را گفت پیغمبر فرمود ای جبرییل سلام سلام بپروددگارم مرا بمولودیکه از فاطمه متولد شود و امتم.  اورا بکشند نیازی نیست  جبرییل باسمان بالا رفت وسپس فرو د امد وگفت ای محمد ص پروردگا
مژده که آن یار می آید
برون شو ای غم از سینه که لطف یار می‌آید        
تو هم ای دل ز من گم شو که آن دلدار می‌آید
نگویم یار را شادی که از شادی گذشتست او
مرا از فرط عشق او ز شادی عار می‌آید
روید ای جمله صورت‌ها که صورت‌های نو آمد       
علم هاتان نگون گردد که آن بسیار می‌آید
در و دیوار این سینه همی‌ درّد ز انبوهی        
که اندر در نمی‌گنجد پس از دیوار می‌آید

اللهم عجل لولیک الفرج:آمین

خوش‌به‌حال چشمه‌ها و دشت‌ها
خوش‌به‌حال دانه‌ها و سبزه‌ها
خوش‌به‌حال غنچه‌های نیمه‌باز
خوش‌به‌حال دختر میخک که می‌خندد به ناز
خوش‌به‌حال جام لبریز از شراب
خوش‌به‌حال آفتاب
ای دل من گرچه در این روزگار
جامه رنگین نمی‌‌پوشی به کام
باده رنگین نمی‌نوشی به جام
نقل و سبزه در میان سفره نیست
جامت از آن می که می‌‌باید تهی است
ای دریغ از تو اگر چون گل نرقصی با نسیم
ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتاب
ای دریغ از ما اگر کامی نگیریم از بهار
گ
سلام
آقا من یه سوال دارم شاید جالب باشه و شایدم مسخره اما واسه من مهمه سوالم. من یه پسرم با پوست سفید. خیلی شیر برنج نیستم ولی در حد دخترها سفیدم...!
بعد من تو دانشگاه یک سری دخترها رو میبینم یه روز سفیدن، یه روز سیاهن، آخر من نفهمیدم اینا رنگ پوست واقعی شون چیه؟، سفیدن و برنزه میکنن؟، یا سبزه هستن و سفید کننده میزنن؟، شاید بگید این چه موضوع مسخره ایه و نژاد پرستیه و اینا ولی به نظرم اگر یه دختر سفید بگیرم واسه آیندم بهتره. 
فقط میخواستم بپرسم که
http://www.takshops91.ir/product.php?id=3774
حراج سبزه ی عید در گلدان ایموجی 2عدد
سبزه ی عید در گلدان ایموجی 2عدد
فروش ویژه سبزه ی عید در گلدان ایموجی 2عدد
ست 2عددی سبزه ی عید در گلدان ایموجی 
ست 2تایی سبزه عید در گلدان ایموجی
خرید پستی سبزه ی عید در گلدان ایموجی 2عدد
کمترین قیمت سبزه ی عید در گلدان ایموجی 2عدد
خرید اینترنتی سبزه ی عید در گلدان ایموجی 2عدد
قیمت ویژه سبزه ی عید در گلدان ایموجی 2عدد

برچسب های سبزه ی عید در گلدان ایموجی 2عدد :
سبزه ی عید در گلدان ایموج

مژده که میلاد منجى بشر آمد
فُلک هدى را دلیل و راهبر آمد

مژده که آمد خدیو عالم امکان  
حجّت برحق امام منتظر آمد

مژده که خورشید تابناک ولایت
بر فلک عدل و داد، جلوه‏ گر آمد

نیمه شعبان رسید و منتظران را 
شام غم افزاى انتظار سر آمد

مایه‏ ى اعزاز رهروان شریعت
مُحیى احکام و فخر بوالبشر آمد

نخل ولایت بر این شکوفه‏ى عصمت 
بار دگر سرفراز و بارور آمد

دیده‏ ى نرجس بر آن جمال دل آرا
گویى بر قرص مه نظاره‏گر آمد

حجّت ثانى عشر، سلاله طه 
مظ
روی صندلی چوبی به اتفاق یکی از دوستان نشسته بودم  و از طبیعت پارک ملت لذت می بردیم . نزدیک عصر بود  سرم را از قسمت بالای صندلی پایین انداختم تا خستگی بدن و شانهایم را دور بریزم . چشمم به تعدادی مورچه افتاد که به ستونی دنبال هم راه می رفتن  چند ثانیه خیره گشتم تا راهشان را بجویم 
در زیر سبزه های داخل پارک گم شدند وقتی خودمو راست کردم زیر صندلی را دیدم که با نرمه هایی از کیک و شیرینی ازدحام مورچه ها را جلب کرده بود و هر یک از مورچه ها به اندازه تو
مژده مژده ٰ‼️
⏰ چالش هفته‼️
از دخترای گل تون که   روزه اولی    هستند در حال نماز خواندن یا قرآن خواندن یا کمک به مادر در کارهای خانه عکس بگیرید و برای ادمین بفرستید.اسم دخترخوشگلمون را به همراه چند تا از صفات اخلاقی خوب زیر عکس بنویسید تا در کانال خانواده موفق نمایش دهیم و از ش تقدیر و تشکر کنیم. و از بزرگترهای مهربونمون بخواهیم که برای آنها دعا کنند تا همیشه خوب و عالی بمونن.
لطفا این مزده را برای دوستان تون که دخترای روزه اولی دارن هم بفر
جمعه به جمعه میرودسخت شد انتظارما/جان به لبی رسیده و لحظه بی قرارما/دشمن شیعه رانگر پر زجنایت وستم/ظلم به انتهارسد ازبر روزگارما/مژده وصل حضرتش آمده بررخ بشر/وقت فرج که میرسد هست چوافتخارما/بس که ستم کشیده وگریه ناب کرده ایم/بر خوددیده ناگهان گلشن آشکارما/کشور وانقلاب مابهر ظهورآمده است/لطف به شیعه میکند حضرت کردگارما/لشکرصاحب الزمان سوی ولایت آمده/بهرنبرد دشمنان هست چو ذوالفقارما/نائب مهدوی نگر مژده به امتش دهد/شوردهدبه یاورو لشکر بیشم
مژده‌ای آمد ز ماه راستینشد برون دست نهان از آستین
دست غیب آمد به جان برخاستندخفتگان دامن‌کشان برخاستند
خفتگان جور دگر می‌خواستندبهر خود گور دگر می‌خواستند
لاکن آمد گفت این گور شماستاین چنین رنجی و این نور شماست
پیش از این در آب و نان پرداختیدتن ره بیهودگان انداختید
بعد از این باید به جان برخاستناز زمین و از زمان برخاستن
بعد از این پرواز بی صرف عددبی مقامات و موازین حسد
جان گرفتم از عدم تا جان دهمآنچه دشوار تو بود آسان دهم
ای خوشا این برک

فروش بذر سبزی – بذر سبزه

سبزه یکی از آن سین‌های اصلی‌ است که همیشه در سفره هفت سین حضور دارد. خیلی‌ها (بخصوص قدیمی‌ها) معتقدند سبزه را باید خود اهالی خانه سبز کنند. خیلی‌ها هم فقط به وجود سبزه در سفره هفت سین اعتقاد دارند اما مهم نیست که آن را خودشان درست کرده باشند یا از مادر و خواهر گرفته باشند و یا آن را از بازار خریده باشند. اگر بلد نیستید سبزه را خودتان درست کنید می‌توانید از همین الان شروع کنید و خودتان را محک بزنید.

فروش بذر س
گره زدم دل خود را به چین دامن یاربه خار هر مژه اش کرد مرغ سینه شکار 
به باد داد تمام دعا و زهد و نیازجوان شدم به نگاه پر از محبت یار 
چنان ز عطر وجودش خیال از سر رفت که در میان دل من دگر نمانده قرار 
شده زمین و زمان الغرض گرفتارش به ذوق آمده باد هم ز رقص زلف نگار 
چه آمده به سر عاشقت که دور توز خشت های پر احساس دل کشید حصار 
چه کرده ای که به هر سو روم تورا بینم و هر چه از تو بگویم شود کلام قصار 
ربود هوش من آن مُشک موی مشکینتتو در کنار منی هوش آیدم
بوی باران بوی سبزه بوی خاک
شاخه های شسته باران خورده پاک
آسمان آبی و ابر سپید
برگهای سبز بید
عطر نرگس رقص باد
نغمه شوق پرستو های شاد
خلوت گرم کبوترهای مست
نرم نرمک می رسد اینک بهار
خوش به حال روزگار
خوش به حال چشمه ها و دشت ها
خوش به حال دانه ها و سبزه ها
خوش به حال غنچه های نیمه باز
خوش به حال دختر میخک که می خندد به ناز
خوش به حال جام لبریز از شراب
خوش به حال آفتاب
ای دل من گرچه در این روزگار
جامه رنگین نمی پوشی به کام
باده رنگین نمی نوشی ز جام
نق
گره زدم دل خود را به چین دامن یاربه خار هر مژه اش کرد مرغ سینه شکار 
به باد داد تمام دعا و زهد و نیازجوان شدم به نگاه پر از محبت یار 
چنان ز عطر وجودش خیال از سر رفت که در میان دل من دگر نمانده قرار 
شده زمین و زمان الغرض گرفتارش به ذوق آمده باد هم ز رقص زلف نگار 
گذشت برسر عاشق چه،کین چنین دورتز خشت های پر احساس دل کشید حصار 
چه کرده ای که به هر سو روم تورا بینم و هر چه از تو بگویم شود کلام قصار 
ربود هوش من آن مُشک موی مشکینتتو در کنار منی هوش آی
یزید شراب‌خوار، بوزینه‌باز، فاسق و ابنه‌ای
جاحظ از مورخین و علمای بزرگ اهل سنت عمری در مورد یزید می‌نویسد:
ثم ولی یزید بن معاویة یزید الخمور ویزید القرود ویزید الفهود الفاسق فی بطنه المأبون فی فرجه، فعلیه لعنة الله و ملائكته. 
آنگاه یزید بن معاویه به خلافت رسید (خلافت را غصب کرد)؛ همان یزید شراب‌خوار و بوزینه‌باز و پلنگ‌باز و فاسقی که به بیماری ابنه (همجنسباز مفعول) مبتلا بود؛ پس لعنت خدا و فرشتگانش بر او باد.
البیان و التبیین، تالیف جا
امشب عالم غرق در شور و ضیایی باشدامشب احمد بانی ما، عین الیقینی باشدامشب از عرش الهی، از همان کعبه نورعلی «ع» آمد که بهشت مژده نامش باشدبهترین خلق خلایق، امشب از نزد خداروح عرفان و صفا و مهر و ایمان باشدروز، روز پدر است و شب شده ماه و عسلعشق آن است که علی «ع» الگوی عالم باشدامشب هر آیه ی قران بوی ﷲ داردامشب هر آینه در مهر علی«ع» جا داردامشب و هر شب دیگر، گویم از نزد رسولعلی «ع» آمد که علی«ع»، نغمه ی ایمان داردمن که هستم که زنم بوسه بر آن شیر خد
ضرورت دوستی و دشمنی (تولی و تبری) برای خداوند
ابن شعبه حرانی رضوان الله علیه روایت کرده است:
وَ قالَ الْجَوادُ علیه السلام : اَوْحَى اللّهُ اِلى بَعْضِ الأنبِیاءِ: أمّا زُهْدُكَ فی الدُّنیا فَتُعَجِّلُكَ الرّاحَةَ وَامّا انْقِطاعُكَ اِلىَّ فَیُعَزِّزُكَ بی، وَلكِنْ هَلْ عادَیْتَ لی عَدُوّا وَ والَیْتَ لی وَلیّا.
امام جواد علیه السلام فرمودند: خداوند به یكى از پیامبران وحى كرد: اما زهد تو، آسایشى را به دنبال دارد كه به زودى به تو خواهد رس
مژده بده، مژده بده، یار پسندید مراسایه او گشتم و او برد به خورشید مرا
جانِ دل و دیده منم، گریه خندیده منمیارِ پسندیده منم، یار پسندید مرا
کعبه منم، قبله منم، سوی من آرید نمازکان صنمِ قبله نما خم شد و بوسید مرا
پرتو دیدار خوشش تافته در دیده منآینه در آینه شد: دیدمش و دید مرا
آینه خورشید شود پیش رخ روشن اوتابِ نظر خواه و ببین کاینه تابید مرا
گوهرِ گم بوده نگر تافته بر فرق فلکگوهریِ خوب نظر آمد و سنجید مرا
نور چو فواره زند بوسه بر این باره زندرشک
روزای قبل اصلا حالو هوای عید نداشت. نمیدونم چرا اما امروز حال و هوا یجوریه. با این که امروز نه مامان خونه است و نه بابا. به هر حال امروز صبح زود بیدار شدم ساعت هشت الانم رو تختم خوابیدمو دارم کتاب میخونم تا شب بقیه برنامم انجام میدم. یه خورده نگرانم برای امسال نمیدونم چرا فقط امیدوارم بخیر بگذره. دیروز بیشتر کتاب خوندم تا کارای دیگه اما امروز دیگه اینطوری نمیشه. مهمون هم که خبری نیست :/ بابا که سر کاره مامانم یروز در میون خونه باباحاجی. شاید واس
خانم کریستین زنگ زده و می‌پرسد: پریسا من سنجد ندارم، یادمه یه‌بار برای لیلی چایی‌اش رو درست کرده بودی، میشه بیام چند تا ازت بگیرم؟ اگه داری... میگم: عناب رو میگین؟ بله حتما، ظاهرشان خیلی شبیه است. میگه: مگه یکی نیستند؟ و من در باب تفاوت‌های سنجد و عناب توضیح می‌دادم، در حالی‌که لیلی هی می‌گفت: به خانم کریستین بگو بیاد خونه ما مهمونی :) بعد گفت: سبزه هم ندارم و با این کرونا خیلی سخت میشه جور کرد، گفتم: می‌دانستید که هفت تا سین باید خوردنی باش
این روزها شهر پر است از یاد تو!عطر تو تا کجاها که نمی‌رود.دل آسمان که برایت تنگ می‌شود، بغضش می‌گیرد و بی‌هیچ بهانه‌ای های‌های می‌بارد.اینجا،
روی زمین... تمام کوه‌ها و دره‌ها، سنگ‌ها و صخره‌ها، گل‌ها و سبزه‌ها،
درختان کوچک و بزرگ، خشکی‌ها و دریا‌ها، حتی تمام پرنده‌ها و چرنده‌ها...
از اشک‌های پر از دلتنگی آسمان، برای تو! مست و کیفور می‌شوند و یاد تو
می‌افتند.اما موجوداتی هم هستند که همیشه ناراضی‌اند؛ همیشه غم دارند و احساس می‌ک
این روزها شهر پر است از یاد تو!عطر تو تا کجاها که نمی‌رود.دل آسمان که برایت تنگ می‌شود، بغضش می‌گیرد و بی‌هیچ بهانه‌ای های‌های می‌بارد.اینجا،
روی زمین... تمام کوه‌ها و دره‌ها، سنگ‌ها و صخره‌ها، گل‌ها و سبزه‌ها،
درختان کوچک و بزرگ، خشکی‌ها و دریا‌ها، حتی تمام پرنده‌ها و چرنده‌ها...
از اشک‌های پر از دلتنگی آسمان، برای تو! مست و کیفور می‌شوند و یاد تو
می‌افتند.اما موجوداتی هم هستند که همیشه ناراضی‌اند؛ همیشه غم دارند و احساس می‌ک
 امام صادق ع فرمود جبرییل  بر محمد ص نازل شد  وگفت  ای محمد خداترا مزده مبدهد بملودی که ا ز فاطمه متولد شود وامت و اورا بعداز تو بعداز  میکشند فرمود ای جبریبل حبرییل  باسمان  بالا رفت وسپی فرمود امد وهمان سخن  کفت پبغمبر فرمود ای جبرییل سلام بپروردگار،م  مرا .بمولودی  که از فاطمه متولد شود وامتم اورا بکشند نیازی، نیست جبرییل باسمان بالا رفک و سپس فرود امد وگفت ای محمد پرودگارت بتو سلام مبرساند وترا مژده میدهد که امامت وولایت ووصیت را در ذ
منم درختِ ناامید، منم درخت، درختِ زردِ ناامید.
امید را کشیده‌ام ز ریشه‌ام هزار بار!
و هر هزار، سبزه‌ام، شکوفه‌ام، پرنده‌‌های نغمه‌خوان شاخه‌ام، پریده از لب امید. 
زمین زیر پای من، هزار دانه‌ی امید را به باد داده‌است، چه ناامید مادری شده زمین.
منم درختِ زردِ لخت، منم تهی، منم زمخت! 
حواس من به سبزه نیست، به چهچهِِ پرنده‌ نیست. حواس من به چتر ناامیدی است که با تمام‌ قدرتم، گشوده‌ام ورای خنده‌هایتان. 
به من بگو کجای عمر من گره به کار غن
معرفی کتاب به مناسبتکتاب کودک : مژده گل؛ داستان‌هایی از زندگی امام سجاد (ع)؛ جلد ششمنویسنده : محمود پور وهاب
«داستان‌هایی از زندگی امام سجاد (ع)» جلد ششم از مجموعه‌ی مژده‌ی گل نوشته‌ی محمود پوروهاب و به تصویرگری حامد زاهد است. این کتاب داستان‌هایی از زندگی امام سجاد (ع) را به زبانی شیرین و جذاب برای کودکان و نوجوانان بیان می‌کند.
دانلود آهنگ خونه ی مادر بزرگه با کیفیت بالا
Download Ahange Khooneye Madar Bozorge
دانلود آهنگ شاد خاطره انگیز قدیمی خونه ی مادر بزرگه – دانلود اهنگ خونه ی مادر بزرگه هزارتا قصه داره
شعر خونه ی مادربزرگه هزارتا قصه داره – دانلود آهنگ کارتون خونه مادر بزرگه نوستالژیک
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید…
متن آهنگ خونه ی مادربزرگه هزارتا قصه داره
خونه ی مادربزرگه هزار تا قصه داره خونه ی مادربزرگه شادی و غصه داره♪♪♪
خونه ی مادر بزرگه حرفای تازه داره
با سلام.
مژده مژده: پکیج کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان!
این پکیج مانند بقیه پکیج های کسب درآمد نیست! در این پکیج تقریبا 100 روش کسب درامد از اینترنت آموزش داده شده.
بنده خودم این بسته را تهیه کردم و راضی هستم.
ادامه مطلب
یکی از مهمترین نکاتی که هنگام انتخاب لباس باید در نظر بگیرید رنگ پوست است، پس باید بدانید چه رنگ هایی با رنگ پوست تان هماهنگ است و شما را زیباتر می‌کنند.
اگر پوست روشن یا تیره دارید که میخواهید بدانید چه رنگ لباس هایی به شما بیشتر می آید این مطلب را از دست ندهید.

سفید پوست‌ها بخوانندافرادی که پوست سفیدی دارند باید طوری لباس بپوشند که قیافه آنها بی رنگ و رو نشود و رنگ هایی انتخاب کنند که جلوه پوست شان را بیشتر کند مثلا رنگ های جیغ برایشان ان
سلام،ضمنِ تبریکِ مجددِ نوروز و سال جدید باید عرض کنم که چهارمین روز از فصل بهارِ ۹۹ هم رسید و امروز بیست ساله شدم،امیدوارم واقعا یه سال بزرگ تر شده باشم و فقط به سن شناسنامه محدود نشده باشه،راستش عددِ ۲ دهگان فعلا یکم واسم غریبه ولی چه بخوام یا نخوام باید بهش عادت کنم ^_^ 
این گل های لاله هم همون لاله هایی هستن که توی پُستِ نرم نرمک میرسد اینک بهار درموردشون حرف زدم،تقدیمشون میکنم به همه ی شما دوستای مهربونم که کلی بهم انرژی مثبت میدین...
+بوی
ﺍﺮ ﻣﺘﻮﺍﻧ ﺍﻗﺎﻧﻮﺱ ﺑﺎﺵ ،
ﺍﺮ ﻧﻪ ﺩﺭﺎ ﺑﺎﺵ ، ﺍﺮ ﻧﻪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﺑﺎﺵ !!
ﺍﺮ ﻧﻤﺘﻮﺍﻧ ﺭﻭﺩ ﻮ ﺑﺎﺵ ، ﺍﻣﺎ ﻫﺮﺰ ﻣﺮﺩﺍﺏ ﻧﺸﻮ ، ﻧﻬﺮ ﺑﺎﺵ ﺟﺎﺭ ،
ﺯﻻﻝ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﻭ ﺑﺎ ﺟﻮﺷﺶ ﺯﺒﺎﺖ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﻫﺪﻪ ﻦ
ﻭﻗﺘ ﺟﺎﺭ ﺑﺎﺷ ، ﻫﻢ ﺯﻧﺪﻩﺍ ﻭ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺩﺮﺍﻥ ﺯﻧﺪ ﻣﺪﻫ ، 
ﺳﺒﺰﻩ ﻫﺎ ﻨﺎﺭ ﺭﻭﺩ ﺭﺍ ﺩﺪﻩﺍ؟
ﻪ ﺯﺒﺎ ﺸﻢ ﺭﺍ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻣﺪهد ﻭ ﻣﺎﻭﺭﺍ ﺁﻥ ﺮﻭﺍﻧﻪ ﻫﺎ ﻟﻄﻒ ﻭ ﺯﺒﺎ
ﺍﻨﻬﺎ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧ ﻭ ﺳﺨﺎﻭﺕ ﻧﻬﺮ
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هشتم
.
اولین ایستگاه مترویی رو که پیدا کردیم رفتیم تو
دوتایی داشتیم مسیر هارو با انگشت دنبال می کردیم ببینیم کجا و چه طوری باید بریم که انگشتمون رسید به هم 
زدیم زیر خنده
خونه هامون دوتا ایستگاه مترو باهم فاصله داشت
سوار شدیم 
مژده باید زود تر پیاده می شد
خواستیم خط عوض کنیم که ثدای قار و قور شکمم بلند شد
_مژده بیا یه چیزی بخوریم من دارم از گرسنگی میمیرم
نگاه اون و چشمای ملتمس من گره خورد تو هم و یهو منفجر شدیم از خنده
یه سا
طی آخرین تفال‌هایی که به دیوان حافظ زدم، به این نتیجه رسیدم که احتمالا اون آدمی که حافظ قبلا مژده‌ی حضورش در زندگیم رو می‌داد و اطمینان می‌داد که به زودی سر و کله‌ش پیدا میشه، بر اثر کرونا خواهد مرد!
چون تازگی‌ها حافظ فقط بحث رو عوض می‌کنه و راجع به این که باید خدا رو عبادت کنم و خلق نیکو داشته باشم حرف می‌زنه :|
+ عیدتون مبارک:)
به نام خداوند بخشنده مهربان
با سلام.
مژده مژده: پکیج کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان!
این پکیج مانند بقیه پکیج های کسب درآمد نیست! در این پکیج تقریبا 100 روش کسب درامد از اینترنت آموزش داده شده.
بنده خودم این بسته را تهیه کردم و راضی هستم.
ادامه مطلب

ماه من ! غصه اگر هست ، بگو باشد ...
معنی خوشبختی بودن اندوه است !
این همه غصه و غم ، این همه شادی و شور ...
چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند !
همه را با هم و با عشق بچین ...
ولی از یاد مبر پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا
و در آن باز کسی می خواند ...
که خدا هست و خدا هست هنوز ...

مهین رضوانی فر
جنگلبان
جنگلبانم بچه ها
کارم یک کار سخته
نگهبانی از جنگل☘️
از بیشه و درخته
مواظبم تا جنگل
یه وقت آتیش نگیره
درخت و سبزه و گل
نسوزه و نمیره
کسی نیاد با تبر
حمله به جنگل کنه
یه وقت خدا نکرده
درختی رو قطع  کنه
شاعر:مهری طهماسبی دهکردی
از قدیم
تا همین سالهای یک دو دهه پیش، علاوه بر باغات میوه که داخل روستا بود، زمینهای
اطراف روستا که به آنجا هنوز دشت گفته می شود محلی برای فعالیتهای اهالی سخت کوش
آیینه ورزان بود. یکی از کشتهای اهالی روی زمین های اطراف این روستا گندم بود.
محصول گندم آنقدر زیاد بود که به نقل از قدیمی ها (البته نه خیلی قدیمی ها بلکه
میان سالها و حتی جوانها هم به خاطر دارند)، سه آسیاب در اینجا کار می کرد و
گندمهای اهالی و کشاورزان روستاهای اطراف را به آرد تبدیل می
السلام علیک یا اباصالح المهدی عج
سحر نوید دهد صبح نور نزدیک است
زمان غم بسر آمد سرور نزدیک است

شفق زده است ز مشرق فروغ صبح امید
دهید مژده که روز ظهور نزدیک است
اللهمَّ عَجّل لِوَلیکَِ الفَرَج بِحَقِ اَلْزِینَبْ سَلٰامُ اَللّهْ عَلَیْها
ظهور بسیار نزدیک است⏳
بسم رب الشهدا .
#قسمت_پنجم
.
دستم رو بردم جلو دست دادم
_من ترانه ام
_منم مژده
راه افتادیم سمت دانشگاه آخه خیلی فاصله نداشت 
کلی آدم واسه ثبت نام اومده بودند
با خانواده هاشون البته
من و مژده هم با هم رفتیم 
اولین بار بود دلم می خواست یکی کنارم باشه
اون رشته ی معماری قبول شده بود و مجبور شدیم جدا شیم واسه ثبت نام 
ولی شماره هم رو گرفتیم که حداقل بعدش تنها نباشیم و اولین ناهار دانشجوییمون رو با هم بخوریم
هرچی به دانشکده ی علوم قرآنی نزدیک تر می شدم
سلام
سال جدید رو با سبزه شروع کنیم که ان شاء الله سال پیش رومون به برکت دعای باب الحوائج آقا موسی بن جعفر علیه السلام، سالی پر از نور و خرمی و شادی و سلامتی باشه و چشم هامون به ظهور نور دیده شون آقا صاحب الزمان علیه السلام روشن بشه ان شاء الله
بالاخره بعد عمری منم تونستم سبزه بگذارم!!! و برسونم به سفره هفت سین.... البته بگم به ندرت پیش اومده سفره بچینم، هم خیلی مقید نبودم بهش، هم بیشتر سال ها موقع سال تحویل خونه نبودیم!
اما امسال با همین بهونه ها،
سعدی علیه الرحمه می فرماید:
کسی مژده پیشِ انوشیروانِ عادل آورد. گفت: "شنیدم که فلان دشمنِ ترا، خدای عزّوجلّ برداشت."
گفت: "هیچ شنیدی که مرا بگذاشت؟"
اگر بِمُرد عدو، جایِ شادمانی نیست
که زندگانیِ ما نیز جاودانی نیست

پی نوشت1:
این گل زیبا تقدیم به شما...
امروز، سیزده فروردین ۹۹، برداشتیم با برابچ و فامیل زدیم بیرون. (فامیل چهارنفرن)
به دورترین جای ممکن هم رفتیم
هر کدوم‌مون  با اون یکی ۳۰ سانت فاصله داشتیم
داداشم چادرو برداشت اورد باز کرد.
یه عده هم رفتن زیر انداز انداختن و نشستن
من فقط بالا سر سبزه‌ها واستاده بودم که کسی گرهشون نزنه.
خو بگو بچه حالا کی خواست گره بزنه
شخصا اعتقادی به گره زدن سبزه ندارم من:/ افتادن به جون طبیعته فقط
اما هنوزم نمیدونم براچی گره میزنن
بگذریم
بعد داداشیم رفت توپ
“به خدا ساده ترین شعرِ منی … می فهمی ؟”بهترین فرصت عاشق شدنی … می فهمی ؟
به چمنزار جهان جز تو نروییده گلیگل زیبای میان چمنی … می فهمی ؟
مژده ی روشن وصلی و دلم با تو خوش استمستی باده و جام کهنی … می فهمی ؟
و برای من دور از وطن خانه به دوشنبض خوب ضربان وطنی … می فهمی ؟
نتوان از تو نوشت از تو سرود از تو گذشتخارج از مطلب و حرف و سخنی … می فهمی ؟
شاعر این غزل از چشم تو ویران شده استکه برایش بت سیمین بدنی … می فهمی ؟
   هوا بسیار مطبوع و دلپذیر بود و رایحہ خوش گلها و سبزه‌ها در فضا پیچیده بود. بہ سراغ یکے از درختان تنومند و پرشاخ و برگ آمدم و سرمست از فضاے دل‌انگیز آنجا در زیر سایہ آن درخت نشستم. 
   داشتم با خود فکر مےکردم چہ مےشد بہ ازاے هر نوزاد تازه متولّد شده نهالے کاشتہ مےشد؛... نهال همراه با نوزاد رشد مےکرد تا آنجایے کہ بہ یڪ درخت تنومند تبدیل مےگشت؛...
   آن نهال مےشد بیمہ عمر و سلامتے آن نوزاد؛...
   چہ احساس لذّت بخشے! کاش همینگونہ مےگشت. آنموقع جهان
"دادگاه اعتراض به عمل آمده را وارد دانسته و به استناد مواد فلانِ قانون اجرای احکام مدنی، حکم بر بطلان عملیات اجرایی و رفع توقیف از خودرو به نفع معترض ثالث صادر میکند."
مژده دهید باغ را بوی بهار میرسد!
جیییییییییغ!
بعد چهل و اندی روز، بالاخره یه جمله مثبت حقوقی خوندم! :))))
چقد حالم بهتره!!!!!
مسابقات ورزشی طناب زنی مجازی برای دانش آموزان دبیرستان پارسایادواره 
 سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی
مژده                          مژده
✅کمیته آمادگی جسمانی تربیت بدنی دبیرستان پارسا برگزار می نماید.☑️ #ورزش_در_خانه☑️ #مسابقات_طناب_زنی✅بیشترین تعداد طناب زنی در ۳۰ ثانیه به نفرات اول تا سوم حکم و جایزه اهدا میگردد.
شرایط شرکت در مسابقه✔️اجرا حتما باید در منزل یا محیط کار باشد✔️شرکت کننده باید به طور کامل و واضح در ویدئو مشخص باشد✔️زمان وی

باد سرد پیشانی و صورتم را کرخ کرده بود. رو به باد قدم می زدم راه فراری نبود.نزدیک ایستگاه بودم. حرکتی کنار درختچه ی پارک مجاور خیابان، توجه ام را جلب کرد. گمان کردم کارتن خوابی ست که از زور سرما به خود می پیچد ، اما بیشتر که دقیق شدم مردی دیدم در حال نماز . به چمن و گیاهان رکوع و سجود می کرد و من نمی توانستم سن و سالش را تشخیص دهم. در اطراف چشم گرداندم . وسیله ای ندیدم که بتوانم بیشتر در موردش حدس و گمانم را شاخ و بال بدهم. نه موتوری بود و نه اتو
چشم‌هایمان را باز می‌کنیم و می‌بینیم یک سال دیگر از زندگیمان گذشته است. سالی پر از فراز و نشیب، پر از آدم‌های جدید و پر از تجربیاتی که به زندگی هر کدام از ما اضافه شد اما همه اینها به کنار، این سال برای ما چقدر تلخ گذشت.
هنوز آرزو کردن سر سفره هفت سین و سبزه گره زدنمان تمام نشده بود که
ادامه مطلب
رفتی استودیو و اولین بارته که یه میز با اونهمه دکمه میبینی
میره پشت اتاق شیشه ای و سازشو دست میگیره و بهت میگه بذار در باز بمونه
میذاری باز بمونه
مشغول کاراشه و بهت میگه لطفا اون دکمه سبزه رو بزن
بر میگردی پشت سرتو نگاه میکنی و دوتا میز پر دکمه میبینی و رو جفتشون دنبال یه دکمه ی سبز میگردی که اتفاقا رو جفتشونم هست
با استیصال برمیگردی سمتشو بهش نگاه میکنی
میفهمه
به میز سمت راست اشاره میکنه
تو هم دکمه سبزه ی رو میز راستو میزنی
کلافه میشه
از اتاق
قـیـمـت: 75
فرجام گیفت، تامین و تولید فراورده های گیاهی و آبزی
-تـــــنـــگ های سبزه و ماهی 
-طراحی پلنتاریوم برای تــــزئین محیط کار و منزل شما
-تولید گیفت های گیاهی و آبی برای ارائه به کارکنان و شرکت ها به عنوان هدیه پایان سال
(گزینه مناسب و ارزان به جای تقویم و سر رسید)
فراورده های گیاهی مثل چمن های آکواریومی( هیدروپپر، مونت کارلو ، مارش و ....) که عموما در وابیکوزا و آکواریوم استفاده می شود این روزها از آنها استقبال زیادی شده است؛
دلیلش ساده
مش یخی 
موهامم که رنگ مشکی کردم 
میشه؟ 
دکلره زیاد میخواد؟ 
قشنگ میشه؟ 
من سبزه ام خوب میشه؟ 
مش کم بذارم یا زیاد؟ 
بگم اصصصصلا نزدیک ریشه ها نبره که از زیر مقنعه دیده نشه یا نه زشت میشه اگه از ریشه خیلی دورباشه؟ 
لازمه بگم موهام مردونه است؟ 
معلوم نیست بتونم برم چون اول باید شیفتم درست بشه 
متن ترانه ماهور به نام های زنید

های زنید هوی کشید یار بر این خانه شوداین من مغرورو ببین واله و دیوانه شودازقدمش نفس نفس هوای دل تازه شودمژده ز ناز قدمش عشق به اندازه شودهای زنید هوی کشید که رقص جانانه شودآنشه بی نام و نشان همدم پیمانه شودهای زنید هوی کشید که رقص جانانه شودعاشق بی نام و نشان همدم پیمانه شودکام تمام عاشقان عسل شود شکر شودگل بدهید شهر را که غصه بی ثمر شودحال خراب دل ما بر همگان عیان شوداین دل پیر ما دگر جوان شود جوان شودهای زنید
دختر تیپیکال ایرانی در کانادا:1. اول اول اول باید موها و ابروهاش رو چک کنی، اگه رنگ شده (حتی مش مشکی!) و ابروهاش خیلییییییییی متفارن و رنگیه، یعنی ایرانیه
2. آرایش خفن در حد یه فاحشه
3. صد در صد یه دختر تیپیکال ایرانی گواهینامه و ماشین داره
4. صد در صد بی سواد
5. صد در صد ایت ایز عه آی عم عه
6. صد در صد باسنشون کوچیکه و سنشون مینیمم بالای 33 هست
7. صد در صد قیافه سبزه دارن (سبزه بودن عیب نیست قاطی نکنین، من خودمم سبزه هستم) ولی اینقدر ارایش کردن که شاید یه
مژده
مڗده

با۲۵/۰۰۰ تومان تخفیف همیت حالا از سایت دیجی کالا خرید نمایید
برای خرید های بالای ۵۰/۰۰۰ تومان
کافیست از قسمت  پیوندها وارد سایت شده و  اقلام مورد نظر خود را انتخاب نمایید

و در اخر قبل از پرداخت وجه کد تخفیف زیر را بزنید تا مبلغ ۲۵/۰۰۰ تومان از فاکتور شما کم شود
 کد frsh25

با خیال راحت درب منزل جنس های خود را تحویل بگیرید
هر که می‌خواهد که قوی‌ترین مردم باشد بر خدا توکّل نماید.
امام موسی کاظم.ع‌.
مژده ای دل که دگرباره بهار آمده است
خوش خرامیده و با حسن و وقار آمده است
به تو ای باد صبا می دهمت پیغامی
این پیامی است که از دوست به یار آمده است
شاد باشید در این عید و در این سال جدید
آرزویی است که از دوست به یار آمده است
سال نو بر شما بزرگوار و خانواده محترمتان تبریک و تهنیت باد انشالله سالی سرشار از سلامتی و بهروزی و موفقیت در پیش داشته باشید.
ارادتمند داود سه یک کار
امروز داشتم فکر می‌کردم اگر امروز واقعا آخرین روز زندگیم باشه، مسلما پرحسرت‌ترین روز هم هست. من دیگه نمی‌تونم تو رو ببینم. این حالی که الان دارم نمی‌دونم چیه اسمش. دلتنگی نیست. غم نیست. شادی نیست. شبیه یک ماده‌ی ناشناخته ست که همش رنگش عوض میشه. گاهی سبزه و گاهی آبیه، گاهیم نیست.  

هلی تتی بزو بهار درنه رعنا
اوجا نوج بزو ککی مار درنه
سبزه جمه کنده لخت بیابون رعنا
چلچلا گردنه ایاره پیغوم رعنا

این دنگ سر اون دنگ سر رعنا جان رعنا
رعنا پش و من پشت سر رعنا جان رعنا
رعنا بیه قائمشهری رعنا جان رعنا
اشون دئه مه پلی رعنا جان رعنا
حالا که کتاب خوان های بی پول تو وبم زیادن :دی  بذار دو تا سایت دیگه م معرفی کنم که اکثر کتاباشون با تخفیفی حدود پنجاه درصد می فروشن
البته به نظر میاد کتاباشون یه نمه قدیمی باشه و اینکه من خودم تا حالا خرید نکردم ازشون و نمیدونم قابل اعتمادن یا نه دیگه تصمیم گیری با خودتون

http://ketabantakhfif.ir

http://takhfifkadehketab.com
*به مناسبت گرامیداشت  هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار *
ازپنج شنبه  مورخ 23/8/98 لغایت پنجشنبه 30/8/98
بخشودگی جرایم دیر کردی در قبال عودت کتاب در کتابخانه در نظر گرفته شده است .

بخشودگی جرایم دیر کردی  صرفا منوط به بازگرداندن همه کتاب ها توسط عضو می باشد.
و همچنین:
شنبه مورخ 25/8/98 درتمامی کتابخانه های عمومی کشور عضویت رایگان می باشد
شرایط ثبت نام برای عضویت رایگان
-تکمیل فرم تقاضای عضویت
-یک قطعه عکس 4×3
       -  فتوکپی کارت ملی   یا    شناسنا
امام صادق ع در حدیثی طولانی فرماید چون خدا مومن را از گورش در اورد تمثالی با او خارج شود که در جلو اوراه رود هرگاه مومن یکی از هراسهای روز قیامت را ببیند تمثال باو گوید چه خوب کسی بودی تو که از گور همراه من در امدی و همواره مرا بشادی و کرامت خدا مژده دادی تا انرا دیدم سپس گوید تتو کیستی گوید من ان شادی هستم که در دنیابه برادر مومنت دسانیدی خدای عزوجل مرااز ان شادی افریدتاترامژده دهم 
آزمون استخدامی بود
با چادر اومده بود و حجاب کاملی داشت
من یک گوشه نشسته بودم و فقط شنونده بودم
بهش گفتند: تو محیط کاریِ ما بهتره با مانتو و حجابِ راحت تری باشی. حاضری چادر رو برداری؟
بلافاصله گفت: آره بر می دارم! 
یاد یک جمله افتادم که می گفت:
آدمی که خط قرمز نداره، میشه چراغ زرد! به دلخواه این و آن. گاهی سبزه و گاهی قرمز!

پاییز که باشی می دانی ...
زیر پای عابران ، کوچه بی قرار بهار نشسته !
آخر قصّه پاییز همیشه بهار است !
حتی اگر از زمستانی سخت بگذرد !
پاییز که باشی ، به تقویمت بهار بر می گردد !

شاعر : مژده لواسانی ( کتاب خونِ انار گردن پاییز است )

دومین دوره مسابقات ورزشی شنا و درازونشست مجازی برای دانش آموزان دبیرستان پارسا یادواده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
مژده                          مژده
✅کمیته آمادگی جسمانی تربیت بدنی دبیرستان پارسا برگزار می نماید.☑️ #ورزش_در_خانه☑️ #مسابقات_شنا ☑️ #مسابقات_درازونشستبیشترین تعداد شنا و درازونشست در ۳۰ ثانیه،به نفرات اول تا سوم حکم و جایزه اهدا میگردد.
شرایط شرکت در مسابقه✅اجرا حتما باید در منزل یا محیط کار باشد✅شرکت کننده باید به طور ک
   هوا بسیار مطبوع و دلپذیر بود و رایحہ خوش گلها و سبزه‌ها در فضا پیچیده بود. بہ سراغ یکے از درختان تنومند و پرشاخ و برگ آمدم و سرمست از فضاے دل‌انگیز آنجا در زیر سایہ آن درخت نشستم. 
   داشتم با خود فکر مےکردم چہ مےشد بہ ازاے هر نوزاد تازه متولّد شده نهالے کاشتہ مےشد؛... نهال همراه با نوزاد رشد مےکرد تا آنجایے کہ بہ یڪ درخت تنومند تبدیل مےگشت؛...
   آن نهال مےشد بیمہ عمر و سلامتے آن نوزاد؛...
   چہ احساس لذّت بخشے! کاش همینگونہ مےگشت. آنموقع جهان

خب بچه ها خطر رفع شد و هیچ تماسی برقرار نشد :)))

میدونین، مقاومت ر مقابل یه پسر سبزه که موهای صافی داره و چشماش گوگولی مگوریه، خیلی کار سختیه.
همیشه وقتی از پسش برمیام بعدش میرم درینک میخورم :))))
آخ جون مارگاریتا :)))

نمک دورش :))

توی لیمو :))

بهارِ سبزه‌زار ، دل وِنه دَوِّم 
مه مَنگو خالک مار، دل وِنه دَوِّم 
اَتّا خَله اَرمون مشت هسته مه دل 
مه پِسر نومزه‌دار، دل وِنه دَوِّم 
ترجمه فارسی
بهار فصل سرسبزی است دوست دارم باشم تا از زیبایی‌هایش لذت ببرم 
گاوم گوساله‌ی کوچک دارد دوست دارم باشم تا از او مراقبت کنم 
آرزوهای زیادی را در قلبم جای دادم 
پسرم نامزد دارد دوست دارم باشم تا برایش جشن عروسی بگیرم